Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Дитячі звернення до батьків

Дата: 20 вересня 2018 о 14:47, Оновлено 23 лютого 2021 о 21:38

Дитячі звернення до батьків

1. Не псуйте мене. Я чудово знаю, що не повинен одержувати все, про що прошу. Я просто перевіряю вас.
  2. Не застосовуйте силу в стосунках зі мною. Інакше це навчить мене думати, що сила – це єдине, що має значення. З більшою готовністю я сприйму, якщо ви розумно керуватимете мною.
  3. Не давайте обіцянок: може виявитися, що вам не вдасться їх дотриматися. Це підірве моє довір’я до вас.
  4. Не піддавайтеся на мої провокації, коли я навмисне говорю і роблю речі, що засмучують вас. Інакше я знову намагатимуся здобути таку "перевагу”.
  5. Не примушуйте мене відчувати себе меншим, ніж я є насправді. Я компенсую це тим, що поводитиму себе, як "пуп землі”.
  6. Не робіть за мене те, що я можу зробити сам. Інакше я почуватимуся немовлям, вимагатиму, щоб мене обслуговували.
  7. Не робіть мені зауважень у присутності інших людей. Я сприйму ці зауваження, якщо ви поговорите зі мною віч-на-віч.
  8. Не звертайте занадто багато уваги на мої шкідливі звички. Зайва увага лише сприяє їх закріпленню.
  9. Не намагайтеся обговорювати мою поведінку під час конфлікту. Я не маю нічого проти того, щоб обговорити її, але давайте зробимо це пізніше.
  10.  Не намагайтеся навчати мене тому, що я вже добре знаю.
  11.  Не примушуйте мене вважати, що мої помилки – злочин. Я повинен навчитися робити помилки, не вважаючи при цьому, що ні на що не здатний.
  12.  Не прискіпуйтесь і не бурчіть, бо інакше мені доведеться прикинутися глухим, щоб якось захиститись.
  13.  Не вимагайте від мене пояснень з приводу моєї поганої поведінки. я справді не знаю, чому зробив те чи інше.
  14.  Не випробовуйте занадто сильно і часто мою чесність. Мене легко злякати, а при цьому я починаю брехати.
  15.  Не оберігайте мене від наслідків моєї діяльності. Мені необхідно вчитися на власному досвіді.
  16.  Не уникайте прямих і чесних запитань.
  17.  Ніколи не стверджуйте, що ви довершені і негірші, інакше мені доведеться бути гідним недосяжного.
  18.  Ніколи не вважайте, що вибачитись переді мною – нижче вашої гідності.
  19.  Не турбуйтесь про те, що ми проводимо разом дуже мало часу. важливо те, як ми його проводимо.
  20.  Ставтесь до мене так, як ви ставитесь до своїх друзів. Тоді я теж буду вашим другом.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.