Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Цікава і пізнавальна екскурсія до шкільної бібліотеки.

Сьогодні – день памʼяті Чорнобильської катастрофи
26 квітня 1986 року знають по всій планеті як дату наймасштабнішої аварії, яку будь-коли спричиняв мирний атом.
За наслідками Чорнобильській катастрофи немає рівних, вона перетворила місцевість на зону відчуження.

Схиляємо голови в пошані перед кожним, чиє життя та здоров’я забрав невидимий ворог – смертоносне радіоактивне випромінювання.
Вічна пам’ять і шана тим, хто ціною власного життя захистив наше майбутнє.

Традиційне шкільне свято – свято Букваря відбулося у 1 класі. Це захід, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Буквариком. До виступу дітки старанно готувалися. Вчили та декламували вірші, співали пісень, танцювали. І, звичайно, отримали солодкі подаруночки та диплом "Друг Букварика".

Свято закінчилось, але шлях до знань тільки розпочався!

Правила дорожнього руху зобов'язані знати всі його учасники - водії та пішоходи, дорослі і діти.

Саме тому хорошою традицією у нашому класі є навчання молодших учасників дорожнього руху за допомогою малюнків. Цікаво було розглядати малюнки про безпеку на дорозі, які створили самі учні.

12 квітня відзначають Всесвітній день авіації і космонавтики, Міжнародний день польоту людини в космос.
Ми разом з учнями провели виховну годину під гаслом:"Нехай ракети летять тільки в космос."

По лісу ходи – під ноги дивися.

Ліс – не школа, а всіх вчить.
У початковій школі урок - екскурсія розглядається як особливий вид навчальних занять, що проводяться поза школою у природі: на луці, в полі, лісі, саду тощо. На уроках - екскурсіях, як і на предметних уроках, учні вивчають об'єкти і явища природи, але тут вони можуть бачити їх середовищі існування, а отже, повніше і глибше вивчити властивості, різноманітність, встановити зв'язки організмів один з одним і з середовищем, умовами існування.

Ми з учнями ознайомилися з рослинним і тваринним світом лісу. Вчились правильно поводитися в природі, спостерігати за змінами в довкіллі. Дізналися, що природа дарує людині для життя, і як людина повинна охороняти все живе.

Я морквинка – морквиця,

Овочам усім сестриця!

Пийте сік із морквички

І рум’яні будуть щічки.

Сьогодні 4 квітня Всесвітній день моркви і наші нушенята долучилися до цього святкування.
Дізналися про моркву, її корисні властивості для здоров'я.
Розпочали день з корисного перекусу.

" Книга - це віконце, через яке діти бачать і пізнають світ і самих себе".

В. Сухомлинський

1 квітня в Україні традиційно відзначається День зустрічі птахів. Це свято було започатковане з метою привернення уваги громадськості до проблем збереження птахів, які в Україні часто потрапляють під загрозу внаслідок знищення природних середовищ, забруднення довкілля та полювання.

У день зустрічі птахів проводяться різноманітні заходи, які мають на меті популяризацію вивчення та охорони птахів у природі.

Учні 1 класу долучилися до відзначення цієї весняної дати. Читали про птахів, грали в гру "Як пташка співає", відгадували загадки та зробили аплікацію "Пташка у годівничці".

Тільки весняне сонечко починає дарувати нам свої теплі промінці, ми спостерігаємо як природа та її мешканці прокидаються від зимового сну. Чи не раз зачудовано кожен з нас спостергіає за різнобарвними метеликами,що перелітають з квітки на квітку. І щоразу дивуємося їхньому різномаїттю.

А чи знали ви, що 14 березня - День метелика?
Саме сьогодні ми з дітками вирішили дізнатись більше про цих барвистих комах.

І знову, як завжди, у першу декаду березня ми віншуємо великого сина нашого народу - Тараса Шевченка.
У цьому році відзначалися 210-і роковини з дня народження Великого Кобзаря. Учні та педагоги нашого закладу сумлінно готувалися до цього та провели ряд дієвих заходів: тематична виставка у шкільній бібліотеці, конкурси малюнків за творами Тараса, читання поезій, Шевченківські уроки, пізнавальна вікторина за творами Пророка, квест "Шевченко знаний і незнаний", перегляд відеороликів, приурочених річниці від дня народження.
Минають дні, віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка – живе і вічне. Воно було актуальним у ХІХ столітті, і не менш значиме сьогодні.

210 років тому народився Тарас Шевченко.
9 березня 1814 року в маленькому селі Моринці нині Черкаської області народився хлопчик, якому було назначено долею стати Пророком для українців, пробудити нас від національної сплячки і прославити українську літературу.
«Свою Україну любіть.
Любіть її… во врем'я люте,
В остатню, тяжкую мінуту
За неї Господа моліть.»

Минулий тиждень запам'ятався другокласникам тим, що розвішували годівнички, знайомилися з новим видом роботи - сенканом, грали у гру "Карусель", та згадали такий вид роботи, як "6 капелюхів".

День єднання, день герба, день рідної мови та день пам'яті Небесної сотні...

На минулому тижні учні 4 класу запросили вчителів на урок-вікторину, де були ігри, конкурси, ребуси та інші головоломки.