МО з образотворчого мистецтва
13 лютого 2019 року на базі нашої школи відбулося районне методичне об'єднання вчителів образотворчого мистецтва
«Талант – то крапля здібностей і море праці», - відзначав Григір Тютюнник. І з ним важко не погодитися. А ще кажуть, що талант завжди родом із дитинства і що кожна людина народжується із зернятком у руці. Тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. «Завдання батьків і вчителів – допомогти дитині розвинути свій дар»,- вважає Овчіннікова Антоніна Федорівна. А Бескубський Дмитро Васильович допоміг своїм підопічним створити маленьку шкільну галерею. До речі, ці роботи вибороли уже не одну перемогу в мистецьких конкурсах різних рівнів.
Дуже цінують своїх мудрих і творчих наставників учні ЗОШ І-ІІІ ступенів села Грубна, на базі якої відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів образотворчого мистецтва.
На розсуд колег Антоніна Федорівна Овчіннікова представила заняття у третьому класі, на якому діти вчилися малювати символ кохання – лебедя. Вдало підібрані форми роботи сприяли створенню творчої атмосфери на уроці, засвоєнню матеріалу. На кожному етапі уроку Антоніна Федорівна наочно демонструвала, що образотворче мистецтво тісно пов’язане з іншими видами мистецтва. Наскрізною ниткою проходила виховна мета: природа і людина взаємопов’язані й мають перебувати у постійній гармонії.
Кажуть, що інформація, яка передається від дитини до дитини сприймається краще, тому на урок Антоніна Федорівна запросила на своєрідний майстер-клас вихованців художньої школи, що діє у навчальному закладі.
А потім був справжній майстер-клас від уже досвідченого педагога і художника Дмитра Васильовича Бескубського. У своїй вступній бесіді він відзначив, що образотворче мистецтво пов’язане з багатьма професіями.
Обізнаний у тонкощах художньої майстерності Дмитро Васильович розповів про техніки малювання. А далі за жвавою розмовою учасники методоб᾿єднання малювали пейзаж. Кожен малюнок своїм умілим оком оцінив майстер і прокоментував оцінку. «Я переконаний: немає дітей необдарованих. Треба лише допомогти відшукати дар у кожному. Підтримати і розвинути його», - наостанок сказав Бескубський.
А у фойє довго із захопленням учителі району розглядали картини школярів Грубнянської школи, представлені на виставці.