НОВИНИ
Трагедія в Бабиному Яру, її вплив на долю людства, на історичну пам’ять сучасників є нині дуже актуальною темою для нашої країни, оскільки тісно пов’язана з питаннями єдності нації, політичної свідомості громадян.З метою гідного вшанування пам`яті жертв Голокосту та масового знищення нацистськими окупантами мирного населення в роки Другої світової війни, поглиблення знань здобувачів освіти з масштабами та негативними наслідками Голокосту, розкриття змісту подій, пов’язаних із трагедією в Бабиному Ярі, виховання гордості за тих співвітчизників, які віддали своє життя заради інших у Грубнянському ліцеї було проведено цикл виховних заходів «Бабин Яр – пам’ять на тлі історії»: тематичні й виховні години, години пам’яті та уроки-реквієми, відеоролики і бесіди про трагічні події у Бабиному Яру.
Учні 3-4 класів активно провели тиждень правил дорожнього руху. Малюки виконували різні завдання, грали в ігри, розгадували шаради, ребуси та інсценізували дорожні пригоди і їх вирішення. Надіємося, що школярі запам'ятають правила дорожнього руху та будуть їх дотримуватися.
Щороку в другу суботу вересня в Україні відзначають День фізкультури і спорту.
Ми з учнями на уроці математики грали у футбол. На м'ячах були математичні вирази, які дітки швидко розв'язали.
Використання ігрових моментів на уроках математики робить навчання цікавим та захопливим.
Біблія - найвідоміша і найпоширеніша у світі книга. Це книга про Бога, історію людей, про все, що сталося зі світом.
«Нехай ця книга Закону не відійде від твоїх уст, але ти будеш про неї роздумувати вдень і вночі, щоби в точності виконувати все, що написано в ній, і тоді зробиш щасливими дороги свої, і тоді буде щастити тобі» (Ісуса Навина 1:8).
Виховна робота разом з учнями першого класу.
Ми з гордістю вдягаємо наші вишиванки, де б ми не були, знову і знову заявляємо світові - " МИ - УКРАЇНЦІ".
Сьогодні, учні першого класу схилили голову перед пам’яттю тих, хто кинув виклик нацизму і здобув перемогу, а також вшанували усіх жертв Другої світової війни 1939-1945 років.
Вічна памʼять загиблим у Другій світовій війні.
Слава Героям, які ведуть боротьбу сьогодні!
Цікава і пізнавальна екскурсія до шкільної бібліотеки.
Сьогодні – день памʼяті Чорнобильської катастрофи
26 квітня 1986 року знають по всій планеті як дату наймасштабнішої аварії, яку будь-коли спричиняв мирний атом.
За наслідками Чорнобильській катастрофи немає рівних, вона перетворила місцевість на зону відчуження.
Схиляємо голови в пошані перед кожним, чиє життя та здоров’я забрав невидимий ворог – смертоносне радіоактивне випромінювання.
Вічна пам’ять і шана тим, хто ціною власного життя захистив наше майбутнє.
Традиційне шкільне свято – свято Букваря відбулося у 1 класі. Це захід, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Буквариком. До виступу дітки старанно готувалися. Вчили та декламували вірші, співали пісень, танцювали. І, звичайно, отримали солодкі подаруночки та диплом "Друг Букварика".
Свято закінчилось, але шлях до знань тільки розпочався!
Правила дорожнього руху зобов'язані знати всі його учасники - водії та пішоходи, дорослі і діти.
Саме тому хорошою традицією у нашому класі є навчання молодших учасників дорожнього руху за допомогою малюнків. Цікаво було розглядати малюнки про безпеку на дорозі, які створили самі учні.
12 квітня відзначають Всесвітній день авіації і космонавтики, Міжнародний день польоту людини в космос.
Ми разом з учнями провели виховну годину під гаслом:"Нехай ракети летять тільки в космос."
По лісу ходи – під ноги дивися.
Ліс – не школа, а всіх вчить.
У початковій школі урок - екскурсія розглядається як особливий вид навчальних занять, що проводяться поза школою у природі: на луці, в полі, лісі, саду тощо. На уроках - екскурсіях, як і на предметних уроках, учні вивчають об'єкти і явища природи, але тут вони можуть бачити їх середовищі існування, а отже, повніше і глибше вивчити властивості, різноманітність, встановити зв'язки організмів один з одним і з середовищем, умовами існування.
Ми з учнями ознайомилися з рослинним і тваринним світом лісу. Вчились правильно поводитися в природі, спостерігати за змінами в довкіллі. Дізналися, що природа дарує людині для життя, і як людина повинна охороняти все живе.